Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Zapraszamy do udziału w programie akceleracji startupów MIT Enterprise Forum Poland

Mit.gif.640x480_q85

Zapraszamy zarówno istniejące, młode firmy z branży technologicznej, jak i zespoły, które dopiero mają pomysł na nowy biznesMIT Enterprise Forum Poland to program akceleracyjny, który ma na celu wyłonienie i wsparcie najciekawszych start-upów technologicznychJury złożone z międzynarodowych inwestorów i mentorów wybierze 25 najlepszych start-upów.

 

Rekrutacja do II edycji programu  akceleracyjnego potrwa do 7 grudnia.
 
Każdy ze start-upów może otrzymać do 200 000 PLN dofinansowania (no debt/equity) 
 
Udział w programie daje jego uczestnikom możliwość skorzystania ze wsparcia międzynarodowego zespołu mentorów i doświadczonych ekspertów, współpracę z MIT Technology Review, a także networking w rozległym ekosystemie innowacji skupionym wokół Massachusetts Institute of Technology.

W tym roku MIT Enterprise Forum Poland realizuje cztery ścieżki branżowe: technologii finansowych, w które zaangażował się bank PKO BP, energetyki z udziałem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, surowcową - z KGHM Cuprum sp. z o.o. oraz zdrowia z Grupą Adamed.

Partnerem  przemysłowym  projektu jest KGHM Cuprum, który oferuje intensywne wsparcie dla start-upów, których działalność wpisuje się w tematy:

-przetwórstwa i wykorzystania nadwyżek kwasu siarkowego

-oddziaływania przemysłu wydobywczego i przetwórczego na środowisko

 

Czy MIT EF jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

 • Jesteście istniejącym startupem technologicznym, który funkcjonuje mniej niż 4 lata i nie otrzymaliście finansowania większego niż 2 mln pln
 • Jesteście zespołem składającą się z co najmniej 2 osób (co najmniej 50% zespołu to osoby z Polski), macie pomysł na firmę technologiczną i chcecie go uruchomić wkrótce
 • Posiadacie oryginalne rozwiązanie i posiadacie do nich wszystkie prawa
 • Wasz pomysł mieści się w obszarach tematycznych jednej z czterech ścieżek branżowych Fintech, Zdrowie, Energia, Surowce naturalne lub ścieżki ogólnej 
 •  

Zespoły muszą być dostępne podczas 3 miesięcznego trwania programu, który rozpocznie się pod koniec stycznia 2017 roku.

 

 • MIT Enterprise Forum powstała w roku 1978 i jest jedyną organizacją non-profit na świecie, której celem jest wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, posiadającą afiliację uczelni. Wokół MIT powstało efektywne środowisko wspierania startupów. Z MIT związanych jest już ponad 25 000 firm. Polski oddział rozpoczął swoją działalność w październiku 2015 roku, jako pierwszy w Europie Środkowej i Wschodniej.

   

 Szczegóły oraz wniosek aplikacyjny dostępne na stroniehttp://www.mitefpoland.org


pliki


Logowanie


Rejestracja do AIP
   1. Wypełnij formularz online.
   2. Wydrukuj go
   3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl