Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Trwa nabór do 2. edycji konkursu „Energia Innowacji”

Energia innowacji_plakat

Trwa nabór do  2. edycji konkursu „Energia Innowacji” skierowanego do doktorantów i osób, które posiadają tytuł doktora do 10 lat po obronie rozprawy doktorskiej.

W konkursie można wygrać nagrody pieniężne o łącznej wysokości 80 tysięcy złotych.

Zgłoszenia konkursowe powinny opisywać innowacyjne projekty w obszarach działalności Grupy PGE, czyli wydobycie, wytwarzanie, energia odnawialna, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej.

Korzyścią z wzięcia udziału w konkursie nie jest tylko możliwość wygrania jednej z 4 nagród głównych (każda o wartości 20 tys. PLN), ale przede wszystkim możliwość nawiązania współpracy z obszarem Badań i Rozwoju największej w Polsce firmie z branży energetycznej. Każdy półfinalista będzie mógł zaprezentować swój projekt podczas obrad komitetu, który może przyznać finansowanie wybranym innowacyjnym przedsięwzięciom. Zatem konkurs może stanowić zaledwie drzwi do czegoś znacznie bardziej wymarzonego dla młodych naukowców.

 

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 20.03.2017 roku.

 

Szczegółowe informacje nt. konkursu, wraz z regulaminem znajdują się  na stronie:http://www.gkpge.pl/fundacja-pge/jak-pomagamy/energia-innowacji.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Rozwoju i Innowacji  PGE Polska Grupa Energetyczna SA oraz Fundacji PGE:

konkurs.innowacje@gkpge.pl.


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl