Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Spotkanie partnerów prodprojektu 17-21 września 2012r. we Wrocławiu

Flaga_ue

Dnia 17 września br.(godz 13, stara sala senatu, bud. A1) zapraszamy na spotkanie partnerów z Włoch, Anglii i Rumunii w ramach projektu EAST INNO TRANFER.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP PWr.) realizuje obecnie wraz z partnerami z Wielkiej Brytanii (region West Midlands), partnerami z Włoch (region Toscany) oraz partnerami z Rumunii (region Brasov) projekt pt. "Transfer wiedzy i wspieranie innowacji na terenie nowych państw UE” (EAST_INNO_TRANSFER), który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z inicjatywy Unii Europejskiej INTERREG IV C. Projekt EAST INNO TRANSFER jest jednym z sześciu podprojektów programu DISTRICT+, którego partnerem regionalnym jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a którego główne cele skupiają się na zagadnieniach związanych z rozwojem Inkubatorów Przedsiębiorczości poprzez wsparcie dla przedsiębiorstw typu start-up i spin-off.

Efektem projektu będzie wypracowanie nowych rozwiązań w zakresie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej, transfer wiedzy i wymiana dobrych praktyk z krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Okres realizacji projektu to 01.05 2011 r.- 30.05.2013r.

 


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl