Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Spotkanie na temat wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów; 6 kwietnia 2017 godz. 11:00 WPT (bud. Delta, ul. Duńska 9)

Tile-100

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne we Wrocławiu 
Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów. 

Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2017 roku o godzinie 11:00 we Wrocławskim Parku Technologicznym  (budynek DELTA, ul. Duńska 9). 

W trakcie spotkania poznają Państwo: 

·        kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc, 

·        inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych, 

·        korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką. 

Po części prezentacyjnej zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertami z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie. 

Spotkanie jest organizowane we współpracy m.in. z: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej we Wrocławiu, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-wroclaw

 

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl