Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Spotkanie biznesowe pod hasłem "WHY"

Tile-100

WHY start a business?

 

Istnieje przekonanie, że człowiek przedsiębiorczy to człowiek sukcesu i należy się z tym zgodzić w stu procentach. Przedsiębiorczość we współczesnym świecie jest niezwykle istotną cechą, która pozwala łatwiej przejść przez życie.

 

Promując świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw Wrocławski Park Technologiczny zaprasza na spotkanie pod hasłem „WHY” - najbardziej kreatywnym pytaniem na świecie. Wydarzenie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, przedsięwzięcia którego celem jest inspirowanie ludzi na całym świecie do odkrywania swojego przedsiębiorczego potencjału i rozwijania kompetencji.

 

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali wrocławscy ludzie biznesu. wśród nich doświadczeni biznesmeni, jak i początkujący startupowcy. Podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą o pierwszych krokach w biznesie, przełomowych momentach i inspiracjach. Odpowiedzą na szereg pytań zaczynających się od słowa „WHY”.

 

O swojej przygodzie z przedsiębiorczością opowiedzą:

- Tomasz Kurzewski/ATM Grupatwórca największego, niezależnego producenta telewizyjno-filmowego w Polsce, który odpowiada za takie tytuły jak "Pierwsza miłość" czy "Świat według Kiepskich",

- Cezary Chmielewski/NIHAOzałożyciel największej w Polsce szkoły języka chińskiego, w której rodowici Chińczycy uczą po polsku,

- Maciej i Marcin Mosur/DZIKiJEŻ Media Group założyciele firmy specjalizującej się w produkcji filmów i wizualizacji 360, autorzy niezwykłego filmu „Wrocław 360”,

- Michał Koziołek/KoziołekDesignzałożyciel pracowni, która stworzyła projekt New Warsaw - Wratislavia, samochodu inspirowanego starą Warszawą.

 

Spotkanie odbędzie się 17 listopada, od godz. 10:00 w budynku Delta Wrocławskiego Parku Technologicznego (ul. Duńska 9). Będzie okazją do poznania ludzi, którzy osiągnęli biznesowy sukces, realizując swoje marzenia.

 

Spotkajmy się i czerpmy inspiracje od najlepszych!

 

Link do strony internetowej:

http://www.wroclaw.pl/why/


pliki


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl