Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Ruszył nabór wniosków do Funduszu Akcelerator Innowacji.

Tile-100

FUNDUSZ AKCELERATOR Innowacji  jest  funduszem kapitału zalążkowego, inwestującym środki finansowe w innowacyjne pomysły biznesowe we wczesnych etapach ich rozwoju.

 

Fundusz skierowany jest do przedsiębiorców i pomysłodawców poszukujących nowoczesnych źródeł pozyskania kapitału na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Fundusz dokonuje inwestycji poprzez objęcie udziałów przez ARR „ARLEG” S.A.  w nowej spółce (poniżej 50%) powołanej wraz z Pomysłodawcą. 

O wsparcie Funduszu mogą się ubiegać zarówno osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej jak i przedsiębiorcy posiadający  Innowacyjny Pomysł, który będą mogli zrealizować dzięki inwestycji Funduszu  w utworzoną w tym celu spółkę kapitałową.

 

Ze wsparcia Funduszu wykluczone będą pomysły lub rozwiązania, które dotyczą sektora e-usług i/lub działalności świadczonej w ramach serwisów internetowych.

 

Jak to działa w praktyce?

Najciekawsze innowacyjne pomysły zgłoszone do ARR „ARLEG” S.A. i pozytywnie ocenione, zostaną objęte preinkubacją,  która ma na celu zbadanie innowacyjnego rozwiązania pod kątem możliwości jego komercjalizacji i zasadności utworzenia przez ARR „ARLEG” S.A.  z Pomysłodawcą  spółki kapitałowej.

Pomysły o najlepszym potencjale ekonomicznym i rynkowym, które z sukcesem zakończą proces preinkubacji,   mogą liczyć na zasilenie kapitałowe do kwoty 150 000 euro poprzez utworzenie spółki z ARR „ARLEG” S.A. na bazie preinkubowanych koncepcji biznesowych.

Trwa nabór wniosków do Funduszu  do 31 sierpnia br. Szczegóły naboru i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie http://arleg.eu/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-do-funduszu-akcelerator-innowacji/


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl