Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Nabór do konkursu CLIMATELAUNCHPAD 2016

Climatelaunchpad - background
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działając w partnerstwie z Climate-KIC Polska zaprasza do udziału w konkursie ClimateLaunchpad 2016 oraz programie grantowym Accelerator 2016.
 
Konkurs ClimateLaunchpad jest największym europejskim konkursem dla wczesnych pomysłów biznesowych w obszarze tematycznym, jakim jest ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, ochrona klimatu, technologie wytwarzania zdrowej żywności, odnawialne źródła energii, budownictwo ekologiczne i pokrewne. Szczegółowy wykaz tematyczny w ostatnim załączniku.
 
W tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć udział osoby fizyczne, studenci, absolwenci, pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni z całej Polski, jaki i małych i średnich przedsiębiorców (firmy o statusie MŚP istniejące nie dłużej niż 12 miesięcy).
 
Nagrodą główną w konkursie jest czek na kwotę 10 tys. €. Zdobywca drugiej nagrody otrzyma 5 tys. €, natomiast trzecia nagroda to 2,5 tys. €.
 
Szczegóły tutaj: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/konkurs-clean-launch-pad.html oraz oficjalna strona: http://climatelaunchpad.org/countries/poland/
 
Rekrutacja do konkursu prowadzona jest do dnia 02.06.2016 r. – O udziale w konkursie decyduje jakość zgłoszonych pomysłów (potencjał ekonomiczny, wiedza/doświadczenie pomysłodawcy oraz wpływ przedsięwzięcia na środowisko/klimat)
 
Wniosek składa się wyłącznie elektronicznie http://climatelaunchpad.org/application-form/ informacja o złożonym wniosku trafia do organizatora oraz do krajowego organizatora czyli w przypadku polski  do DARR.
 
Osoby do kontaktu z DARR, które odpowiedzą na wszelkie pytania związane z konkursem:
 
Damian Sowa
tel.: (74) 648 04 18
damian.sowa@darr.pl
 
Tomasz Pająk
tel.: (74) 648 04 45
tomasz.pajak@darr.pl

pliki


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl