Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | KONFERENCJA DRUPAL CAMP WROCŁAW 28-29 kwietnia 2012 r.

Drupal

W dniach 28-29 kwietnia w auli Politechniki Wrocławskiej przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 odbędzie się konferencja dla informatyków dotycząca tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem systemu Drupal.

 

Drupal to system zarządzania treścią (content management system - CMS) na stronach internetowych. Podczas konferencji specjaliści z całej Polski będą prowadzić wykłady i odpowiadać na pytania uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla zarejestrowanych uczestników konferencji organizatorzy przewidzieli nagrody w postaci książek, kont hostingowych oraz gadżetów reklamowych.

 

Konferencja jest organizowana z powodu coraz większego zainteresowania systemem Drupal w Polsce. Podobne konferencje często organizowane w krajach Europy Zachodniej oraz USA. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń między specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami Drupala.

 

Drupal to system wykorzystany do stworzenia takich stron jak: www.pkp.pl,www.um.warszawa.pl, www.um.zabrze.pl, www.dialog.pl, www.futbol.pl,  www.sfinks.pl, www.mmopole.pl, www.grammy.com, www.mtv.co.uk, www.economist.com, www.whitehouse.gov.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji wejdź na stronę www.drupalcampwroclaw.pli zarejestruj się. Zarejestrowani uczestnicy będą brali udział w losowaniu nagród i otrzymają gadżety reklamowe.


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl