Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Inicjatywa MIT Enterprise Forum Poland

Tile-100

     Zapraszamy młodych naukowców i startupy z branży           technologicznej do udziału w programie akceleracyjnym 

                            MIT Enterprise Forum Poland.

 

Celem programu jest wspieranie startupów i młodych naukowców na drodze od odkrycia do efektywnej komercjalizacji technologii. Uczestnicy uzyskają wsparcie międzynarodowego zespołu mentorów i ekspertów. W ramach programu odbędą się warsztaty prowadzone przez doświadczonych trenerów i sesje edukacyjne z zakresu prawa, podatków, dotacji i relacji z inwestorami. Nad każdym zespołem czuwać będzie dwóch mentorówjeden z Polski i jeden z zagranicy.

 

Zespoły, które wezmą udział w programie, będą miały okazję do networkingu z przedsiębiorcami z sektora innowacji z Polski i międzynarodowym środowiskiem przedsiębiorców związanym z Massachusetts Institute of Technology (MIT). Uczestnicy programu będą mieli również możliwość spotkań z inwestorami i współpracy medialnej m.in. z „MIT Technology Review” – magazynem poświęconym nowym technologiom. Finał programu akceleracyjnego odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2016 roku w Massachusetts Institute of Technology w Stanach Zjednoczonych.

 

Program jest oferowany przez MIT Enterprise Forum Poland należący do globalnej organizacji MIT Enterprise Forum (MIT EF). MIT EF posiada afiliację Massachusetts Institute of Technology – najlepszej uczelni technologicznej świata. MIT Enterprise Forum powstała w roku 1978 i jest jedyną organizacją non-profit na świecie, której celem jest wsparcie przedsiębiorczości technologicznej, posiadającą afiliację uczelni. Wokół MIT powstało efektywne środowisko wspierania startupów. Z MIT związanych jest już ponad 25 000 firm.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 stycznia 2016 roku.

 

Szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa w programie znajdują się tutaj.


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl