Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | I Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 6-7 październik 2011r.

Rig_up

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którego organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie zKrajową Izbą Gospodarcza, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związkiem Rzemiosła Polskiego.

 

Kongres został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Przedsięwzięcie odbywa się także pod Patronatem Polskiej Prezydencji w Radzie UE. Radzie Programowej Kongresu przewodniczy Jerzy Buzek Przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

 

Celem Kongresu jest podkreślenie roli małych i średnich firm w procesie budowania innowacyjnej, dynamicznej gospodarki oraz zwrócenie uwagi  na szanse i wyzwania stojące przed ich rozwojem.

Europejski Kongres MŚP będzie z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń dla gospodarki całego kraju. Jego uczestnikami będą przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. W ciągu dwóch dni Kongresu odbędzie się 12 paneli dyskusyjnych, w których udział weźmie ponad 100 ekspertów z Polski i zagranicy.

 

Udział w Kongresie jest bezpłatny a wszelkie informacje w tym program Konferencji znajdują się na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie można również dokonać rejestracji.


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl