Header-left
Header-right

Aktualności

Aktualności | Fundusz inwestycyjny FIDIASZ

Tile-100

Fidiasz EVC to polski fundusz inwestycyjny stworzony przez Krzysztofa Domareckiego, założyciela Grupy Selena oraz współtwórcę jej międzynarodowego sukcesu.

 

Koncepcja funduszu jest prosta: łączy doświadczenia biznesowe z wielu rynków, z doświadczeniami menedżerów zarządzających w różnych branżach oraz pomysłami biznesowymi innowatorów i twórców nowych technologii.

 

Fundusz planuje zainwestowanie w maksymalnie 8 innowacyjnych firm, mających ofertę lub produkty zdolne do zajęcia silnej pozycji na rynkach międzynarodowych.

 

 

Fundusz jest  zainteresowany współpracą z firmami które pomyślnie przeprowadziły wstępne działania w celu potwierdzenia wykonalności swojej innowacyjnej technologii. Istotnym elementem jest technologia która została przetestowany w środowisku zbliżonym do naturalnego i wszystko wskazuje na to, że końcowy produkt jest możliwy do stworzenia i będzie spełniał swoje zadania (TRL 6).

Obszary  szczególnego zainteresowania to: sektor fin-tech internet rzeczy sektor bio-agro nowe materialy i rozwiązania dla przemysłu nowoczesne materiały dla budownictwa technologie przyrostowe 3D

 

 

 

Lista ta jednak nie jest zamknięta – Jeśli masz pomysł który zrewolucjonizuje świat w innym obszarze – skontaktuj się.

 

Szczegóły oraz formularz kontaktowy        http://fidiasz.com/kontakt/


Logowanie


Rejestracja do AIP
      1. Wypełnij formularz online.
      2. Wydrukuj go
      3. Dostarcz do AIP
Logo

Szukaj


Facebook

Kontakt

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Adres

Politechnika Wrocławska
Plac Grunwaldzki 11
50-377 Wrocław

bud. D-21 pok. 105
tel. +48 71 320 43 82

email: inkubator@pwr.edu.pl